Kopen DST2045AX met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 580mV @ 20A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 45V |
| Leverancier Device Pakket: | P600 |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Verpakking / doos: | P600, Axial |
| Andere namen: | F7423CT |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -55°C ~ 155°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DST2045AX |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Schottky 45V 20A Through Hole P600 |
| diode Type: | Schottky |
| Beschrijving: | DIODE SCHOTTKY 20A 45V AXIAL |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 1.2mA @ 45V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 20A |
| Capaciteit @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |