Kopen DST2080S met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 700mV @ 20A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 80V |
| Leverancier Device Pakket: | TO-277B |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 3-PowerSMD, Flat Leads |
| Andere namen: | DST2080S-ND F7428TR |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -55°C ~ 150°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DST2080S |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Schottky 80V 20A Surface Mount TO-277B |
| diode Type: | Schottky |
| Beschrijving: | DIODE SCHOTTKY 20A 80V TO-277B |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 300µA @ 80V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 20A |
| Capaciteit @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |