EEE-1AA102P
EEE-1AA102P
Onderdeel nummer:
EEE-1AA102P
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
Data papier:
1.EEE-1AA102P.pdf2.EEE-1AA102P.pdf
Invoering
Kopen EEE-1AA102P met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:Automotive, AEC-Q200, S
Ripple Current:580mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Original-Reel®
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:PCE3868DKR
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:EEE-1AA102P
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.402" (10.20mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
Capaciteit:1000µF