EEE-HA1HR47AR
EEE-HA1HR47AR
Onderdeel nummer:
EEE-HA1HR47AR
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD
Data papier:
1.EEE-HA1HR47AR.pdf2.EEE-HA1HR47AR.pdf
Invoering
Kopen EEE-HA1HR47AR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Size / Dimension:0.157" Dia (4.00mm)
Serie:Automotive, AEC-Q200, HA
Ripple Current:5mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Original-Reel®
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:PCE4680DKR
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:EEE-HA1HR47AR
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.213" (5.40mm)
Uitgebreide beschrijving:0.47µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD
Capaciteit:0.47µF