Kopen EMIF06-1502M12 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | - |
|---|---|
| waarden: | R = 170 Ohms, C = 14pF (Total) |
| Type: | Low Pass |
| Technologie: | RC (Pi) |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.059" W (2.50mm x 1.50mm) |
| Serie: | IPAD™ |
| Resistance - Channel (Ohm): | 170 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 12-UFDFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 497-7741-2 EMIF06-1502M12-ND EMIF061502M12 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 6 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | EMIF06-1502M12 |
| Hoogte: | 0.024" (0.60mm) |
| filter Order: | 2nd |
| Uitgebreide beschrijving: | RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 6 Channel R = 170 Ohms, C = 14pF (Total) 12-UFDFN Exposed Pad |
| ESD-bescherming: | Yes |
| Beschrijving: | FILTER RC(PI) 170 OHM/14PF SMD |
| Actueel: | - |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| verzwakking Value: | - |
| toepassingen: | Data Lines for Mobile Devices |
| Email: | [email protected] |