Kopen EMIF06-USD05F3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | - |
|---|---|
| waarden: | R = 40 Ohm, C = 11pF |
| Type: | Low Pass |
| Technologie: | RLC |
| Size / Dimension: | 0.062" L x 0.062" W (1.57mm x 1.57mm) |
| Serie: | EMIF |
| Resistance - Channel (Ohm): | 40 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 15-UFBGA, FCBGA |
| Andere namen: | 497-14995-2 |
| Temperatuur: | -30°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 6 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | EMIF06-USD05F3 |
| Hoogte: | 0.022" (0.55mm) |
| filter Order: | 3rd |
| Uitgebreide beschrijving: | RLC EMI Filter 3rd Order Low Pass 6 Channel R = 40 Ohm, C = 11pF 15-UFBGA, FCBGA |
| ESD-bescherming: | Yes |
| Beschrijving: | FILTER RLC 40 OHM/11PF ESD SMD |
| Actueel: | - |
| Center / Cutoff Frequency: | 300MHz (Cutoff) |
| verzwakking Value: | -30dB @ 900MHz |
| toepassingen: | Data Lines for Mobile Devices |
| Email: | [email protected] |