Kopen ERZ-E05B221CS met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 220V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 198V |
| Varistor Voltage (Max): | 242V |
| Serie: | ZNR® |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 7mm |
| Andere namen: | ERZE05B221CS |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 180VDC |
| Maximale AC Volt: | 140VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ERZ-E05B221CS |
| Energie: | 14J |
| Beschrijving: | VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM |
| Huidige - Surge: | 1.2kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 190pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |