Kopen ERZ-VS34C271 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 270V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 247V |
| Varistor Voltage (Max): | 303V |
| Serie: | ZNR® |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Square 36mm, Formed Tabs |
| Andere namen: | ERZVS34C821 P14958 |
| Temperatuur: | - |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Screw Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 225VDC |
| Maximale AC Volt: | 175VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ERZ-VS34C271 |
| Energie: | - |
| Beschrijving: | VARISTOR 270V 40KA SQUARE 36MM |
| Huidige - Surge: | 40kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | - |
| Email: | [email protected] |