Kopen ETFV25K420E4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 680V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 612V |
| Varistor Voltage (Max): | 748V |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Box - 3 Lead |
| Andere namen: | 495-3652 B72225T4421K101 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 560VDC |
| Maximale AC Volt: | 420VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ETFV25K420E4 |
| Energie: | 700J |
| Beschrijving: | VARISTOR 680V 20KA RADIAL |
| Huidige - Surge: | 20kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 630pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |