Kopen FKP252 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4.5V @ 1mA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220F |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 75 mOhm @ 12A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 40W (Tc) |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 Full Pack |
| Andere namen: | FKP252 DK |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FKP252 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 2000pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 250V 25A (Ta) 40W (Tc) Through Hole TO-220F |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 250V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 250V 25A TO-220F |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 25A (Ta) |
| Email: | [email protected] |