Kopen FL3K50 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 27000V (27kV) |
| Size / Dimension: | 0.750" Dia x 23.00" L (19.05mm x 584.20mm) |
| Serie: | Edison™, FL |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Fuse Link |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FL3K50 |
| Fuse Type: | Fuse Link |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE LINK EDISON TYPE K 50A RB 2 |
| Huidige score: | 50A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | - |
| goedkeuringen: | - |
| toepassingen: | Transformer Protection |
| Email: | [email protected] |