Kopen G3VM-353D1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 0 ~ 350 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.15VDC |
| Klemtype: | Gull Wing |
| Leverancier Device Pakket: | 4-SMT |
| Serie: | G3VM |
| Relaistype: | Relay |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 4-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | AC, DC |
| Andere namen: | G3VM353D1 Z2446 |
| On-State Resistance (Max): | 25 Ohm |
| montage Type: | Surface Mount |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | G3VM-353D1 |
| load Current: | 100mA |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Relay SPST-NC (1 Form B) 4-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Beschrijving: | RELAY SSR SPST 350V 100MA 4-SMT |
| Circuit: | SPST-NC (1 Form B) |
| Email: | [email protected] |