G3VM-401EY
G3VM-401EY
Onderdeel nummer:
G3VM-401EY
Fabrikant:
Omron
Beschrijving:
RLY SSR TELECOM 400V 120MA 6SMT
Data papier:
1.G3VM-401EY.pdf2.G3VM-401EY.pdf
Invoering
Kopen G3VM-401EY met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Load:0 ~ 400 V
Voltage - Input:1.15VDC
Klemtype:Gull Wing
Leverancier Device Pakket:6-SMD
Serie:G3VM
Relaistype:Relay
Packaging:Tube
Verpakking / doos:6-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type:AC, DC
Andere namen:G3VM401EY
Z2094
On-State Resistance (Max):35 Ohm
montage Type:Surface Mount
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:G3VM-401EY
load Current:120mA
Uitgebreide beschrijving:Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SMD (0.300", 7.62mm)
Beschrijving:RLY SSR TELECOM 400V 120MA 6SMT