Kopen G3VM-401EY met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.15VDC |
| Klemtype: | Gull Wing |
| Leverancier Device Pakket: | 6-SMD |
| Serie: | G3VM |
| Relaistype: | Relay |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | AC, DC |
| Andere namen: | G3VM401EY Z2094 |
| On-State Resistance (Max): | 35 Ohm |
| montage Type: | Surface Mount |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | G3VM-401EY |
| load Current: | 120mA |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Beschrijving: | RLY SSR TELECOM 400V 120MA 6SMT |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |