Kopen G3VM-61DR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 0 ~ 60 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.33VDC |
| Klemtype: | Gull Wing |
| Leverancier Device Pakket: | 4-SMT |
| Serie: | G3VM |
| Relaistype: | Relay |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 4-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | AC, DC |
| Andere namen: | G3VM61DR Z3522 |
| On-State Resistance (Max): | 200 mOhm |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | G3VM-61DR |
| load Current: | 2A |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Beschrijving: | RELAY SSR SPST 2A 60V 4-SMD |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |