Kopen G3VM-61ER met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 0 ~ 60 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.33VDC |
| Klemtype: | Gull Wing |
| Leverancier Device Pakket: | 6-SMD |
| Serie: | G3VM |
| Relaistype: | Relay |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | AC, DC |
| Andere namen: | G3VM61ER Z2443 |
| On-State Resistance (Max): | 100 mOhm |
| montage Type: | Surface Mount |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | G3VM-61ER |
| load Current: | 2.5A |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Beschrijving: | RELAY SSR SPST 60V 2.5A 6-SMT |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |