Kopen HCF40107BEY met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Serie: | 4000B |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andere namen: | 497-1343-5 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Aantal ingangen: | 2 |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Signaalvertraging @ V, Max CL: | 100ns @ 15V, 50pF |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HCF40107BEY |
| Type logica: | NAND Gate |
| Logic Level - Low: | 1.5 V ~ 4 V |
| High - logisch niveau: | 3.5 V ~ 11 V |
| Kenmerken: | Open Drain |
| Uitgebreide beschrijving: | NAND Gate IC 2 Channel Open Drain |
| Beschrijving: | IC GATE NAND 2CH 2-INP 8-DIP |
| Current - Quiescent (Max): | 100µA |
| Current - Output Hoog, Laag: | -, 136mA |
| Email: | [email protected] |