Kopen HCF4068BM1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 14-SO |
| Serie: | 4000B |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Single-Ended |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Aantal ingangen: | 8 |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HCF4068BM1 |
| Type logica: | AND/NAND Gate |
| Uitgebreide beschrijving: | AND/NAND Gate Configurable 1 Circuit 8 Input 14-SO |
| Beschrijving: | IC GATE NAND/AND 8INPUT 14-SOIC |
| Current - Output Hoog, Laag: | 6.8mA, 6.8mA |
| Email: | [email protected] |