Kopen HI-8591PSM met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3.3V |
|---|---|
| Type: | Receiver |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Protocol: | ARINC429 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | Q8716645 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 0/1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HI-8591PSM |
| Uitgebreide beschrijving: | 0/1 Receiver ARINC429 8-SOIC |
| tweezijdig: | - |
| Beschrijving: | IC RECEIVER ARINC429 8SOIC |
| Datasnelheid: | - |
| Email: | [email protected] |