Kopen HP3-AC110V met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 88 VAC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 33 VAC |
| Klemtype: | Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| switching Voltage: | 250VAC - Nom |
| Serie: | HP |
| release Time: | 30ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Bulk |
| Temperatuur: | -50°C ~ 40°C |
| opereren Time: | 30ms |
| montage Type: | Socketable |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HP3-AC110V |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VAC Coil Socketable |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V |
| Contact Rating (Current): | 10A |
| Contact Material: | Silver (Ag) |
| Contactformulier: | 3PDT (3 Form C) |
| coil Voltage: | 110VAC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | - |
| coil Vermogen: | - |
| coil Current: | 30mA |
| Email: | [email protected] |