HP3-AC115V
Onderdeel nummer:
HP3-AC115V
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 115V
Data papier:
HP3-AC115V.pdf
Invoering
Kopen HP3-AC115V met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Turn On Spanning (Max):92 VAC
Turn Off Voltage (Min):34.5 VAC
Klemtype:Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
switching Voltage:250VAC - Nom
Serie:HP
release Time:30ms
Relaistype:General Purpose
Packaging:Bulk
Temperatuur:-50°C ~ 40°C
opereren Time:30ms
montage Type:Socketable
Fabrikant Onderdeelnummer:HP3-AC115V
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 115VAC Coil Socketable
Beschrijving:RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 115V
Contact Rating (Current):10A
Contact Material:Silver (Ag)
Contactformulier:3PDT (3 Form C)
coil Voltage:115VAC
coil Type:Non Latching
coil Resistance:-
coil Vermogen:3.3 VA
coil Current:28.5mA