Kopen ISL6446IAZ-T met BYCHPS
Koop met garantie
| w / Supervisor: | No |
|---|---|
| w / Sequencer: | No |
| w / LED Driver: | No |
| Voltage / Current - Output 3: | Controller |
| Voltage / Current - Output 2: | Controller |
| Voltage / Current - Output 1: | Controller |
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| topologie: | Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (1) |
| Leverancier Device Pakket: | 24-QSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 3 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL6446IAZ-T |
| Functie: | Any Function |
| Frequentie - Schakelen: | 100kHz ~ 2.6MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 3 Output Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (1) 100kHz ~ 2.6MHz 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Beschrijving: | IC REG TRPL BUCK/LINEAR 24QSOP |
| Email: | [email protected] |