Kopen ISL6615ACBZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 6.8 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 13ns, 10ns |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Input Frequency: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL6615ACBZ |
| Logische Spanning - VIL, VIH: | - |
| Input Type: | Non-Inverting |
| High Voltage Side - Max (Bootstrap): | 36V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Uitgebreide beschrijving: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC |
| Gedreven configuratie: | Half-Bridge |
| Beschrijving: | IC MOSFET DRVR SYNC HF 6A 8-SOIC |
| Current - Peak Output (Bron, Zink): | 2.5A, 4A |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Synchronous |
| Email: | [email protected] |