Kopen ISL6615ACRZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 6.8 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 10-DFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 13ns, 10ns |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Input Frequency: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL6615ACRZ |
| Logische Spanning - VIL, VIH: | - |
| Input Type: | Non-Inverting |
| High Voltage Side - Max (Bootstrap): | 36V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Uitgebreide beschrijving: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 10-DFN (3x3) |
| Gedreven configuratie: | Half-Bridge |
| Beschrijving: | IC MOSFET DRVR SYNC HF 6A 10-DFN |
| Current - Peak Output (Bron, Zink): | 2.5A, 4A |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Synchronous |
| Email: | [email protected] |