Kopen ISL9520HRTZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Max): | 22V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 28-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Programmeerbare functies: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -10°C ~ 100°C (TA) |
| Aantal cellen: | 2 ~ 4 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL9520HRTZ |
| Interface: | I²C |
| Foutbescherming: | Short Circuit |
| Uitgebreide beschrijving: | Charger IC Lithium-Ion 28-TQFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC CHARGE MGMT LI-ION/POL 28TQFN |
| Huidige - Oplaad: | Constant, Pulsed |
| Laad Current - Max: | 8A |
| Batterijspanning: | - |
| Chemie van de accu: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |