Kopen ISL95210IRZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 0.6V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 2.16V |
| Voltage - Input (Min): | 2.97V |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 32-QFN (4x6) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Programmable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL95210IRZ |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 400kHz, 533kHz, 800kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Programmable 0.6V 1 Output 10A 32-VFQFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK PROG 10A SYNC 32QFN |
| Current - Output: | 10A |
| Email: | [email protected] |