Kopen JAN1N6461US met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Reverse Standoff (type): | 5V |
|---|---|
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp: | 9V |
| Spanning - Onderbreking (Min): | 5.6V |
| Unidirectionele kanalen: | 1 |
| Type: | Zener |
| Leverancier Device Pakket: | B, SQ-MELF |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/551 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 500W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | SQ-MELF, B |
| Andere namen: | 1086-2267 1086-2267-MIL |
| Temperatuur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JAN1N6461US |
| Beschrijving: | TVS DIODE 5VWM 9VC BSQMELF |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 315A (8/20µs) |
| Capacitieve @ Frequentie: | - |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |