Kopen JAN1N6467 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Reverse Standoff (type): | 40.3V |
|---|---|
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp: | 63.5V |
| Spanning - Onderbreking (Min): | 43.7V |
| Unidirectionele kanalen: | 1 |
| Type: | Zener |
| Leverancier Device Pakket: | Axial |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/551 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 500W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | B, Axial |
| Andere namen: | 1086-2278 1086-2278-MIL |
| Temperatuur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JAN1N6467 |
| Beschrijving: | TVS DIODE 40.3VWM BPKG AXIAL |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 45A (8/20µs) |
| Capacitieve @ Frequentie: | - |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |