Kopen JAN1N6660CAT1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 750mV @ 15A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 45V |
| Leverancier Device Pakket: | TO-254AA |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/608 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-254-3, TO-254AA (Straight Leads) |
| Andere namen: | 1086-20047 1086-20047-MIL |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -65°C ~ 150°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 26 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JAN1N6660CAT1 |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 45V 15A Through Hole TO-254-3, TO-254AA (Straight Leads) |
| diode Type: | Schottky |
| diode Configuration: | 1 Pair Common Anode |
| Beschrijving: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO254AA |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 1mA @ 45V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode): | 15A |
| Email: | [email protected] |