Kopen JANTX2N4399 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 60V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 750mV @ 1A, 10A |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | TO-3 (TO-204AA) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/433 |
| Vermogen - Max: | 5W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-204AA, TO-3 |
| Andere namen: | 1086-16132 1086-16132-MIL |
| Temperatuur: | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JANTX2N4399 |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 60V 30A 5W Through Hole TO-3 (TO-204AA) |
| Beschrijving: | TRANS PNP 60V 30A TO-3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 15 @ 15A, 2V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100µA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 30A |
| Email: | [email protected] |