JK1AF-18V
JK1AF-18V
Onderdeel nummer:
JK1AF-18V
Beschrijving:
RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 18V
Data papier:
JK1AF-18V.pdf
Invoering
Kopen JK1AF-18V met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Turn On Spanning (Max):14.4 VDC
Turn Off Voltage (Min):0.9 VDC
Klemtype:PC Pin
switching Voltage:250VAC, 110VDC - Max
Packaging:Bulk
Temperatuur:-40°C ~ 70°C
opereren Time:4ms
montage Type:Through Hole
Fabrikant Onderdeelnummer:JK1AF-18V
Kenmerken:Sealed - Flux Protection
Uitgebreide beschrijving:General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole
Beschrijving:RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 18V
Contact Rating (Current):3A
Contact Material:Silver Alloy
Contactformulier:SPST-NO (1 Form A)
coil Voltage:18VDC
coil Type:Non Latching
coil Resistance:1.62 kOhms
coil Vermogen:200 mW
coil Current:11mA