JK1AF-24V
JK1AF-24V
Onderdeel nummer:
JK1AF-24V
Beschrijving:
RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 24V
Data papier:
JK1AF-24V.pdf
Invoering
Kopen JK1AF-24V met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Turn On Spanning (Max):19.2 VDC
Turn Off Voltage (Min):1.2 VDC
Klemtype:PC Pin
switching Voltage:250VAC, 110VDC - Max
Packaging:Bulk
Temperatuur:-40°C ~ 70°C
opereren Time:4ms
montage Type:Through Hole
Fabrikant Onderdeelnummer:JK1AF-24V
Kenmerken:Sealed - Flux Protection
Uitgebreide beschrijving:General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Beschrijving:RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 24V
Contact Rating (Current):3A
Contact Material:Silver Alloy
Contactformulier:SPST-NO (1 Form A)
coil Voltage:24VDC
coil Type:Non Latching
coil Resistance:2.88 kOhms
coil Vermogen:200 mW
coil Current:8.3mA