Kopen JLLN015.T met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 160V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 300V |
| Size / Dimension: | 0.406" Dia x 0.874" L (10.30mm x 22.20mm) |
| Serie: | POWR-GARD® JLLN |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cartridge, Non-Standard |
| Andere namen: | JLLN015 JLLN15 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JLLN015.T |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CARTRIDGE 15A 300VAC/160VDC |
| Huidige score: | 15A |
| Klasse: | T |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 200kA |
| goedkeuringen: | CE, CSA, UL |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |