JLLN015.T
Onderdeel nummer:
JLLN015.T
Fabrikant:
Littelfuse
Beschrijving:
FUSE CARTRIDGE 15A 300VAC/160VDC
Data papier:
JLLN015.T.pdf
Invoering
Kopen JLLN015.T met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:160V
Nominale spanning - AC:300V
Size / Dimension:0.406" Dia x 0.874" L (10.30mm x 22.20mm)
Serie:POWR-GARD® JLLN
Reactietijd:Fast
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Cartridge, Non-Standard
Andere namen:JLLN015
JLLN15
Temperatuur:-
montage Type:Holder
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Smelting I²t:-
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:JLLN015.T
Fuse Type:Cartridge
Kenmerken:-
Beschrijving:FUSE CARTRIDGE 15A 300VAC/160VDC
Huidige score:15A