L12J560E
Onderdeel nummer:
L12J560E
Beschrijving:
RES CHAS MNT 560 OHM 5% 12W
Data papier:
L12J560E.pdf
Invoering
Kopen L12J560E met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±5%
temperatuurcoëfficiënt:±260ppm/°C
Size / Dimension:0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm)
Serie:270
Weerstand (Ohm):560
Vermogen (Watt):12W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Tubular
Andere namen:OHL12J560E
OHL12J560E-ND
Temperatuur:-55°C ~ 350°C
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:L12J560E
Failure Rate:-
Beschrijving:RES CHAS MNT 560 OHM 5% 12W