LD2982AM285R
LD2982AM285R
Onderdeel nummer:
LD2982AM285R
Beschrijving:
IC REG LDO 2.85V 50MA SOT23-5
Data papier:
LD2982AM285R.pdf
Invoering
Kopen LD2982AM285R met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:2.85V
Voltage - Input:Up to 16V
Voltage - Dropout (standaard):0.12V @ 50mA
Verpakking / doos:SC-74A, SOT-753
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Fabrikant Onderdeelnummer:LD2982AM285R
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.85V 50mA SOT-23-5
Beschrijving:IC REG LDO 2.85V 50MA SOT23-5
Current - Output:50mA