LGU2W181MELB
LGU2W181MELB
Onderdeel nummer:
LGU2W181MELB
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Data papier:
1.LGU2W181MELB.pdf2.LGU2W181MELB.pdf
Invoering
Kopen LGU2W181MELB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:LGU
Ripple Current:1A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:493-2860
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:27 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LGU2W181MELB
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.181" (30.00mm)
Uitgebreide beschrijving:180µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:180µF