LLS1V472MELZ
LLS1V472MELZ
Onderdeel nummer:
LLS1V472MELZ
Beschrijving:
CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP
Data papier:
1.LLS1V472MELZ.pdf2.LLS1V472MELZ.pdf
Invoering
Kopen LLS1V472MELZ met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:35V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:LLS
Ripple Current:2.46A @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:493-7304
LLS1V472MELZ-ND
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:23 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LLS1V472MELZ
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:4700µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP
Capaciteit:4700µF