Kopen LM2852XMXAX-1.0/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 1V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | - |
| Voltage - Input (Min): | 2.85V |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LM2852XMXAX-1.0/NOPB |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 1.5MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK 1V 2A SYNC 14-TSSOP |
| Current - Output: | 2A |