LM2852XMXAX-1.0
Onderdeel nummer:
LM2852XMXAX-1.0
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG BUCK 1V 2A SYNC 14-TSSOP
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
13094 Pieces
Data papier:
LM2852XMXAX-1.0.pdf
Invoering
Kopen LM2852XMXAX-1.0 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Uitgang (Min / Vast):1V
Voltage - Output (Max):-
Voltage - Input (Min):2.85V
Voltage - Input (Max):5.5V
topologie:Buck
Synchronous Rectifier:Yes
Leverancier Device Pakket:14-HTSSOP
Serie:SIMPLE SWITCHER®
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Output Type:Fixed
Uitgangsconfiguratie:Positive
Temperatuur:-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal uitgangen:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:LM2852XMXAX-1.0
Functie:Step-Down
Frequentie - Schakelen:1.5MHz
Uitgebreide beschrijving:Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Beschrijving:IC REG BUCK 1V 2A SYNC 14-TSSOP
Current - Output:2A