Kopen LM3687TL-1812/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| w / Supervisor: | No |
|---|---|
| w / Sequencer: | No |
| w / LED Driver: | No |
| Voltage / Current - Output 3: | - |
| Voltage / Current - Output 2: | 1.2V, 350mA |
| Voltage / Current - Output 1: | 1.8V, 400mA |
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| topologie: | Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) |
| Leverancier Device Pakket: | 9-TuSMD |
| Serie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 9-WFBGA |
| Andere namen: | LM3687TL-1812/NOPBDKR LM3687TL-1812DKR LM3687TL-1812DKR-ND |
| Temperatuur: | -30°C ~ 125°C |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LM3687TL-1812/NOPB |
| Functie: | Any Function |
| Frequentie - Schakelen: | 1.8MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 2 Output Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) 1.8MHz 9-WFBGA |
| Beschrijving: | IC REG DL BCK/LINEAR SYNC 9-USMD |
| Email: | [email protected] |