LP2985AITP-2.6/NOPB
Onderdeel nummer:
LP2985AITP-2.6/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 2.6V 0.15A 5DSBGA
Data papier:
LP2985AITP-2.6/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP2985AITP-2.6/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:2.6V
Voltage - Input:Up to 16V
Voltage - Dropout (standaard):0.28V @ 150mA
Leverancier Device Pakket:5-DSBGA
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:5-UFBGA, DSBGA
Andere namen:LP2985AITP-2.6
LP2985AITP-2.6-ND
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:LP2985AITP-2.6/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.6V 150mA 5-DSBGA
Beschrijving:IC REG LDO 2.6V 0.15A 5DSBGA
Current - Output:150mA