Kopen LP3855EMP-2.5/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 2.5V |
|---|---|
| Voltage - Input: | Up to 7V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.26V @ 1.5A |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-223-5 |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-261-5, TO-261AB |
| Andere namen: | LP3855EMP-2.5/NOPBTR LP3855EMP25NOPB |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LP3855EMP-2.5/NOPB |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 1.5A SOT-223-5 |
| Beschrijving: | IC REG LDO 2.5V 1.5A SOT223-5 |
| Current - Output: | 1.5A |