LP3855ES-1.8/NOPB
Onderdeel nummer:
LP3855ES-1.8/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 1.8V 1.5A DDPAK
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
14351 Pieces
Data papier:
LP3855ES-1.8/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP3855ES-1.8/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:1.8V
Voltage - Input:2.5 V ~ 7 V
Voltage - Dropout (standaard):-
Leverancier Device Pakket:DDPAK/TO-263-5
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Andere namen:*LP3855ES-1.8/NOPB
LP3855ES-1.8/NOPB-ND
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LP3855ES-1.8/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 1.5A DDPAK/TO-263-5
Beschrijving:IC REG LDO 1.8V 1.5A DDPAK
Current - Output:1.5A