LP3875EMP-1.8
Onderdeel nummer:
LP3875EMP-1.8
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 1.8V 1.5A SOT223-5
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
18287 Pieces
Data papier:
LP3875EMP-1.8.pdf
Invoering
Kopen LP3875EMP-1.8 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:1.8V
Voltage - Input:2.5 V ~ 7 V
Voltage - Dropout (standaard):-
Leverancier Device Pakket:SOT-223-5
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-261-5, TO-261AB
Andere namen:LP3875EMP-1.8TR
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Fabrikant Onderdeelnummer:LP3875EMP-1.8
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 1.5A SOT-223-5
Beschrijving:IC REG LDO 1.8V 1.5A SOT223-5
Current - Output:1.5A