LP3875EMP-ADJ/NOPB
Onderdeel nummer:
LP3875EMP-ADJ/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO ADJ 1.5A SOT223-5
Data papier:
LP3875EMP-ADJ/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP3875EMP-ADJ/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:Adj to 1.216V
Voltage - Input:2.5 V ~ 7 V
Voltage - Dropout (standaard):0.38V @ 1.5A
Leverancier Device Pakket:SOT-223-5
Serie:-
regulator Topologie:Positive Adjustable
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-261-5, TO-261AB
Andere namen:LP3875EMP-ADJ/NOPBTR
LP3875EMPADJNOPB
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LP3875EMP-ADJ/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output Adj to 1.216V 1.5A SOT-223-5
Beschrijving:IC REG LDO ADJ 1.5A SOT223-5
Current - Output:1.5A