LP38842T-1.5/NOPB
Onderdeel nummer:
LP38842T-1.5/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 1.5V 1.5A TO220-5
Data papier:
LP38842T-1.5/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP38842T-1.5/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:1.5V
Voltage - Input:Up to 5.5V
Voltage - Dropout (standaard):0.115V @ 1.5A
Leverancier Device Pakket:TO-220-5
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-220-5
Andere namen:*LP38842T-1.5/NOPB
LP38842T15NOPB
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LP38842T-1.5/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 1.5A TO-220-5
Beschrijving:IC REG LDO 1.5V 1.5A TO220-5
Current - Output:1.5A