LP3964EMP-2.5/NOPB
Onderdeel nummer:
LP3964EMP-2.5/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 2.5V 0.8A SOT223-5
Data papier:
LP3964EMP-2.5/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP3964EMP-2.5/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:2.5V
Voltage - Input:Up to 7V
Voltage - Dropout (standaard):0.24V @ 800mA
Verpakking / doos:TO-261-5, TO-261AB
Andere namen:LP3964EMP-2.5/NOPBTR
LP3964EMP25NOPB
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LP3964EMP-2.5/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 800mA SOT-223-5
Beschrijving:IC REG LDO 2.5V 0.8A SOT223-5
Current - Output:800mA
Current - Limit (Min):1.2A