LP3964EMP-2.5
Onderdeel nummer:
LP3964EMP-2.5
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 2.5V 0.8A SOT223-5
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
12870 Pieces
Data papier:
LP3964EMP-2.5.pdf
Invoering
Kopen LP3964EMP-2.5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:2.5V
Voltage - Input:Up to 7V
Voltage - Dropout (standaard):0.24V @ 800mA
Leverancier Device Pakket:SOT-223-5
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-261-5, TO-261AB
Andere namen:LP3964EMP-2.5TR
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:LP3964EMP-2.5
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 800mA SOT-223-5
Beschrijving:IC REG LDO 2.5V 0.8A SOT223-5
Current - Output:800mA
Current - Limit (Min):1.2A