Kopen LT1185CT#33PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | ±2.5 V ~ ±25 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | -4.2 V ~ -35 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.67V @ 3A |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220-5 Flow 33 |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive or Negative Adjustable |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-220-5 Formed Leads |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1185CT#33PBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive or Negative Adjustable Output ±2.5 V ~ ±25 V 3A TO-220-5 Flow 33 |
| Beschrijving: | IC REG LDO POS/NEG ADJ 3A TO220 |
| Current - Output: | 3A |
| Current - Limit (Min): | Adjustable |
| Email: | [email protected] |