Kopen LT1185IQ#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | ±2.5 V ~ ±25 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | -4.2 V ~ -35 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.67V @ 3A |
| Leverancier Device Pakket: | 5-DDPAK |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive or Negative Adjustable |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 5 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1185IQ#TRPBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive or Negative Adjustable Output ±2.5 V ~ ±25 V 3A 5-DDPAK |
| Beschrijving: | IC REG LDO POS/NEG ADJ 3A 5DDPAK |
| Current - Output: | 3A |
| Current - Limit (Min): | Adjustable |
| Email: | [email protected] |