Kopen LT1339ISW#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | Up to 20V |
|---|---|
| topologie: | Boost, Forward Converter |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 20-SOIC |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive, Isolation Capable |
| Andere namen: | LT1339ISWPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1339ISW#PBF |
| Functie: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost, Forward Converter Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 20-SOIC |
| Duur Cyclus (Max): | 90% |
| Beschrijving: | IC REG CTLR BST/FWRD CONV 20SOIC |
| Beheersfuncties: | Current Limit, Enable, Phase Control, Soft Start |
| Clock Sync: | Yes |
| Email: | [email protected] |